Reisimispiirangud Poola seoses koroonaviirusega

Alates 13.06 on avatud Poola piirid Euroopa Liidu riikidega ja neist riikidest Poola saabujad ei pea jääma karantiini. Samast kuupäevast ei ole enam ajalist piirangut Poola läbimiseks transiitreisijatele.

Väljastpoolt Euroopa Liitu  (ületades Poola maismaapiir Venemaa, Ukraina või Valgevenega, või lennukiga väljastpoolt Euroopa Liitu saabuja) Poola saabuvad Euroopa Liidu riikide (sh Eesti ) kodanikud ning residendid võivad Poola siseneda ja kui sellise sisenemise eesmärgiks on transiit oma elukohta, ei ole Poolas karantiinikohustust. 

Täpsem info https://www.gov.pl/web/coronavirus/travel

Rahvusvaheline lennuliiklus on taasavatud alates 16.06, kuid on riike, kuhu lennud ei ole lubatud. Kuni 11.08 ei ole lubatud lennud Rootsi, Portugali ning Luksemburgi. Euroopa Liidu välistest riikidest on lubatud lennud järgmistesse riikidesse: Albaania, Alžeeria, Austraalia, Gruusia, Jaapan, Kanada, Lõuna-Korea, Maroko, Rwanda, Tai, Tuneesia, Türgi, Uus-Meremaa, Ukraina, Uruguay, Valgevene. Täpset infot lennuvõimaluste kohta tuleb küsida otse lennufirmadelt.